Tekmovalne in pripravljalne skupine

Cena

Datum

Trajanje

Lokacija

Prednosti

Za najstnike, ki si želijo resnejših treningov in tekmovanj, v okviru ŠPD Plezarna, organiziramo tri različne tekmovalne vadbe. Vanje se praviloma povabi najstnike, ki že obiskujejo naše rekreativne skupine. Vključevanje v svet tekmovalnega športnega plezanja je ob podpori staršev postopno in premišljeno.

  • Pripravljalna skupina trenira trikrat tedensko, vključuje delno strukturirane treninge, med katerimi je še vedno dovolj prostora za igro in sproščeno plezanje.
  • Tekmovalna skupina trenira štirikrat tedensko, program je že popolnoma strukturirani.
  • Individualni treningi za tekmovalce potekajo petkrat tedensko, gre za resne in strukturirane treninge, ki so prilagojeni posameznikom.

Naši tekmovalci v svojih kategorijah redno osvajajo stopničke na tekmah za državno prvenstvo in se udeležujejo tudi mednarodnih tekmovanj.

Pridruži se plezalni skupnosti

Novice, tečaji, dogodki in vse, kar se dogaja v Plezarni – 1 × mesečeno v tvoj nabiralnik.